Case studies /

UbiE3 i Ziemniak

Prawdziwy polski Pyrax podbija Amerykę i kultowe targi E3 we współpracy z Ubisoftem.

Kultowych już targów E3 nie trzeba przedstawiać nikomu, kto chociaż raz miał do czynienia z dłuższą rozgrywką w grę Minecraft czy jedną z pozycji serii Assasin’s Creed. Niestety, nie wszyscy na targi do USA mogą wybrać się osobiście – za to dzięki Ziemniakowi i Ubisoft wszyscy mogą poczuć się dokładnie tak, jakby sami byli na miejscu.

CEL
Promocja targów E3 i marki Ubisoft w Polsce.

REALIZACJA
W 2017 roku Ubisoft, czyli główny organizator przedsięwzięcia, zaprosił twórcę kanału Ziemniak do USA, aby ten – angażując swoją widownię – przeprowadził skuteczną promocję targów UbiE3 w Polsce. Ziemniak relacjonował całą podróż i pobyt na targach zarówno na swoim kanale YouTube, jak i we wszystkich kanałach social media.

WYNIKI
Bardzo pozytywny odbiór fanów i ogromne zainteresowanie widowni. Łącznie prawie milion odsłon obrandowanych materiałów. Idealny przykład, w którym twórca dzięki współpracy z marką, może dostarczać swojej widowni ekskluzywnych treści.

Liczba youtuberów
1
Liczba postów/świadczeń
22
Łącznie wyświetleń
895 000
 
Klient
Współpraca
Skontaktuj się z nami
[email protected]

RAPORT

„6 kategorii 11 000 różnic”

NAJWIĘKSZA ANALIZA polskiego youtube’a

11 511
przeanalizowanych wideo

6 kategorii youtuberów
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
104 strony

Pobierz
Pobierz raport
Raport

Influencer marketing na YouTube

Największa analiza wideo polskich twórców

11 151 przeanalizowanych wideo
6 kategorii YouTube
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
106 stron

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, które służą do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu. Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć. Można to zrobić poprzez zmianę ustawień przeglądarki lub opuszczenie serwisu.

OK