Case studies /

Karol Paciorek x Komisja Europejska

Unijne standardy na polskim YouTube! Czyli Karol Paciorek we współpracy z Komisją Europejską.

Jak zamieszkać na swoim? Ilu mieszkańców Unii Europejskiej wie, że mogą zgłosić się do programu PTBS, dzięki któremu po kilku latach wynajmowane mieszkanie stanie się ich własnością? …skomplikowane i najczęściej okropnie nudne przepisy dotyczące unijnych funduszy i możliwości zakupu mieszkania podane w przystępnej formie – w odcinku dedykowanym na kanale Karola Paciorka.

CEL
Przedstawienie alternatywnych dla kredytu hipotecznego dróg ułatwiających zakup nieruchomości. Wyjaśnienie w przystępnej formie przepisów dotyczących programu TBS realizowanego z Funduszy Europejskich.

REALIZACJA
7 minut merytorycznego materiału, w którym o unijnych inwestycjach opowiedzieli ludzie biorący udział w pilotażowej edycji programu. Karol Paciorek stał się narratorem historii, który przybliżył główne założenia PTBS, czyli Poznańskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego. Materiał przybrał formę minireportażu – a wiedza teoretyczna została poparta realnymi przykładami i opiniami ekspertów.

WYNIKI
Co w efekcie końcowym przyniosła współpraca z internetowym liderem opinii?

  • o programie PTBS dowiedziało się ponad 60 000 osób
  • za sprawą połączenia minireportażowego formatu i udziału osób trzecich udało się uzyskać bardzo wiarygodny i zrozumiały przekaz
  • internetowa społeczność w przystępnej formie poznała pracę Komisji Europejskiej i zyskała wiedzę na temat funduszy europejskich
Liczba youtuberów
1
Liczba postów/świadczeń
3
Łącznie wyświetleń
102 000
 
Klient
Współpraca

HILL AND KNOWLTON

Współpraca
Skontaktuj się z nami
[email protected]

RAPORT

„6 kategorii 11 000 różnic”

NAJWIĘKSZA ANALIZA polskiego youtube’a

11 511
przeanalizowanych wideo

6 kategorii youtuberów
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
104 strony

Pobierz
Pobierz raport
Raport

Influencer marketing na YouTube

Największa analiza wideo polskich twórców

11 151 przeanalizowanych wideo
6 kategorii YouTube
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
106 stron

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, które służą do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu. Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć. Można to zrobić poprzez zmianę ustawień przeglądarki lub opuszczenie serwisu.

OK