Case studies /

Influencerki beauty dla Estée Lauder

Najnowsze kolory pomadek Estée Lauder na ustach influencerek: Lamakeupbella i LoveAndGreatShoes.

 

Szybko, kolorowo i skutecznie. Tak w skrócie można opisać kampanię Estée Lauder z influencerkami beauty: lamakeupbella oraz Love And Great Shoes.

CEL
Promocja najnowszej linii pomadek Estée Lauder.

REALIZACJA
Kampania powstała we współpracy z dwoma kanałami beauty: Love and Great Shoes oraz lamakeupebella. Autorki kanału Love and Great Shoes zaprezentowały kosmetyk w migawce ze swojego dnia – podkreśliły wagę wybieranego koloru oraz jego oddziaływanie na nasz nastrój, zwracając uwagę na połączenia, które każdej kobiecie dodadzą pewności siebie.

Zuzia (Lamakeupebella) przygotowała urodowy lookbook, w którym skupiła się na trwałości i uniwersalności produktu. Różne odcienie pomadek towarzyszyły jej w wielu codziennych sytuacjach. w czasie spaceru z psem, czy aktywnym udziale w próbie kapeli rockowej. Na fanach większe wrażenie zrobiła jakość produkcji – jej profesjonalny charakter podawany jest często przez samych widzów jako przykład dla innych youtuberek.

WYNIKI
Posty i wideo influencerek zawierające pomadki Estée Lauder dotarły do 450 tysięcy osób, które średnio obejrzały ponad 60% materiału. Youtuberki udowodniły, że w segmencie beauty można tworzyć nie tylko skuteczne, ale i piękne kampanie, które wyróżniają się profesjonalnym wykonaniem, przyciągają uwagę swoją estetyką oraz uciekają od sztampowych i powszechnie wykorzystywanych rozwiązań.

Liczba youtuberów
2
Liczba postów/świadczeń
15
Łącznie wyświetleń
434 000
 
Klient
Współpraca

Liquid Thread

Współpraca
Skontaktuj się z nami
[email protected]

RAPORT

„6 kategorii 11 000 różnic”

NAJWIĘKSZA ANALIZA polskiego youtube’a

11 511
przeanalizowanych wideo

6 kategorii youtuberów
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
104 strony

Pobierz
Pobierz raport
Raport

Influencer marketing na YouTube

Największa analiza wideo polskich twórców

11 151 przeanalizowanych wideo
6 kategorii YouTube
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
106 stron

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, które służą do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu. Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć. Można to zrobić poprzez zmianę ustawień przeglądarki lub opuszczenie serwisu.

OK