Case studies /

Co ekipa to impreza

Dobra zabawa z ekipą Abstrachuje i chipsami Crunchips w najlepszej imprezowej odsłonie!

W 2016 roku wystartowała nowa kampania reklamowa Crunchips – „Jest Crunchips, jest impreza”. Po serii spotów telewizyjnych i aktywności w mediach społecznościowych kampania została rozszerzona o akcję, w ramach której specjalne busy zaopatrywały w chipsy imprezy na terenie całej Polski. Wtedy marka zaczęła promować się sloganem „Co ekipa to impreza”, a internetowe działania wsparły największe gwiazdy polskiej sceny YouTube.

CEL
Odświeżyć wizerunek marki; utrwalić skojarzenie chipsów „Crunchips” z dobrą zabawą w gronie przyjaciół.

REALIZACJA
Lokowanie produktu w filmie stworzonym przez Abstrachuje idealnie odzwierciedlało założenia kampanii reklamowej Crunchips – przedstawione w wideo historie eksponowały imprezowe sytuacje, które uratować mogła jedynie bohaterka filmu – paczka chipsów Cruchips!

W ramach współpracy Abstrachuje zrealizowali również dodatkowe świadczenia w mediach społecznościowych na Instagramie i Facebooku.

WYNIKI
Materiał został zrealizowany w znanym dla widowni twórców formacie, co spowodowało, że Crunchips stał się naturalnym elementem przedstawionej historii. Ograniczenie lokowania do zaledwie kilku scen pozbawiło widza wrażenia nachalnej reklamy i nie zakłóciło pozytywnego odbioru, o czym świadczą wyniki oglądalności wideo. Przy niemal 2 milionach wyświetleń, średni czas oglądania wyniósł ponad 62%, zaś liczba pozytywnych reakcji to aż 97% łapek w górę. Dodając do tego 3500 udostępnień wiemy, że imprezowy wizerunek prezentowanych chipsów dotarł do setek tysięcy odbiorców w grupie docelowej marki.

Liczba youtuberów
2
Liczba postów/świadczeń
3
Łącznie wyświetleń
1 963 300
 
Klient
Współpraca

Liquid Thread

Współpraca
Skontaktuj się z nami
[email protected]

RAPORT

„6 kategorii 11 000 różnic”

NAJWIĘKSZA ANALIZA polskiego youtube’a

11 511
przeanalizowanych wideo

6 kategorii youtuberów
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
104 strony

Pobierz
Pobierz raport
Raport

Influencer marketing na YouTube

Największa analiza wideo polskich twórców

11 151 przeanalizowanych wideo
6 kategorii YouTube
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
106 stron

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, które służą do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu. Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć. Można to zrobić poprzez zmianę ustawień przeglądarki lub opuszczenie serwisu.

OK