Case studies /

Co ekipa to impreza

Dobra zabawa z ekipą Abstrachuje i chipsami Crunchips w najlepszej imprezowej odsłonie!

W 2016 roku wystartowała nowa kampania reklamowa Crunchips – „Jest Crunchips, jest impreza”. Po serii spotów telewizyjnych i aktywności w mediach społecznościowych kampania została rozszerzona o akcję, w ramach której specjalne busy zaopatrywały w chipsy imprezy na terenie całej Polski. Wtedy marka zaczęła promować się sloganem „Co ekipa to impreza”, a internetowe działania wsparły największe gwiazdy polskiej sceny YouTube.

CEL
Odświeżyć wizerunek marki; utrwalić skojarzenie chipsów „Crunchips” z dobrą zabawą w gronie przyjaciół.

REALIZACJA
Lokowanie produktu w filmie stworzonym przez Abstrachuje idealnie odzwierciedlało założenia kampanii reklamowej Crunchips – przedstawione w wideo historie eksponowały imprezowe sytuacje, które uratować mogła jedynie bohaterka filmu – paczka chipsów Cruchips!

W ramach współpracy Abstrachuje zrealizowali również dodatkowe świadczenia w mediach społecznościowych na Instagramie i Facebooku.

WYNIKI
Materiał został zrealizowany w znanym dla widowni twórców formacie, co spowodowało, że Crunchips stał się naturalnym elementem przedstawionej historii. Ograniczenie lokowania do zaledwie kilku scen pozbawiło widza wrażenia nachalnej reklamy i nie zakłóciło pozytywnego odbioru, o czym świadczą wyniki oglądalności wideo. Przy niemal 2 milionach wyświetleń, średni czas oglądania wyniósł ponad 62%, zaś liczba pozytywnych reakcji to aż 97% łapek w górę. Dodając do tego 3500 udostępnień wiemy, że imprezowy wizerunek prezentowanych chipsów dotarł do setek tysięcy odbiorców w grupie docelowej marki.

Liczba youtuberów
2
Liczba postów/świadczeń
3
Łącznie wyświetleń
1 963 300
 
Klient
Współpraca

Liquid Thread

Współpraca
Skontaktuj się z nami
wspolpraca@lifetube.pl
Newsletter
Bądź na bieżąco

Mamy 5-letnie doświadczenie w pracy z influencerami, dostęp do danych 570 najpopularniejszych kanałów YT w Polsce i realizujemy śr. 4 kampanie dziennie. To ogromna ilość wiedzy, którą chętnie się z Tobą podzielimy. Chcesz? 🙂