Case studies /

Biotebal i influencerki

Promocja produktów marki Biotebal to szeroko realizowane działania na youtube’owych kanałach Zmalowanej, Alex Mandostyle, Panny Joanny i OMatkoiCórko.

Na rynku kosmetyków codziennie pojawiają się premiery nowych produktów, które – ze względu na bogaty wybór i ogromną konkurencję – łatwo przeoczyć. Z pomocą przychodzą internetowe liderki opinii oraz cieszące się popularnością wśród żeńskiej części widowni formaty prezentujące ulubieńców miesiąca.

CEL
Zwrócić uwagę kobiet zainteresowanych nowościami kosmetycznymi na nowy produkt marki Biotebal – serum do rzęs, które nie tylko przyspiesza ich wzrost, ale i wzmacnia cebulki włosów.

REALIZACJA
Cztery kanały, pięć różnych charakterów i jedna marka – Biotebal. Tak pokrótce można opisać kampanię, która w internecie była realizowana na czterech kanałach z segmentu beauty –  Zmalowanej, Alex Mandostyle, Panny Joanny oraz OMatkoiCórko. Współpraca opierała się na promocji najnowszego produktu marki Biotebal – serum pobudzającego wzrost rzęs. Dziewczyny do promocji produktu wykorzystały formaty prezentujące poranną rutynę, w których przedstawiały kilkutygodniowe testy serum oraz zestawienia przed i po jego regularnym stosowaniu.

WYNIKI
Na sukces promocji produktu Biotebal składa się zarówno odpowiedni dobór influencerów, jak i sposób jego lokowania. Serum zostało zaprezentowane w zestawieniach ulubieńców miesiąca oraz daily vlogach w naturalny sposób. Recenzje wideo dotarły do niemal 300 tysięcy widzów, a pozytywne reakcje stanowiły 98% wszystkich ocen. Duży wpływ na ich uzyskanie miało zaproszenie do współpracy influencerek, które dla setek tysięcy kobiet są najważniejszym głosem podczas sięgania po nowości produktowe, nowe marki kosmetyczne.

Liczba youtuberów
4
Liczba postów/świadczeń
11
Łącznie wyświetleń
443 000
 
Klient
Współpraca

121 PR

Współpraca
Skontaktuj się z nami
[email protected]

RAPORT

„6 kategorii 11 000 różnic”

NAJWIĘKSZA ANALIZA polskiego youtube’a

11 511
przeanalizowanych wideo

6 kategorii youtuberów
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
104 strony

Pobierz
Pobierz raport
Raport

Influencer marketing na YouTube

Największa analiza wideo polskich twórców

11 151 przeanalizowanych wideo
6 kategorii YouTube
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
106 stron

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, które służą do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu. Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć. Można to zrobić poprzez zmianę ustawień przeglądarki lub opuszczenie serwisu.

OK