Case studies /

Walka z rakiem

Łukasz Jakóbiak we współpracy z fundacją Alivia, przeprowadził wywiad z panią Dorotą, której udało się wygrać z rakiem.

Łukasz Jakóbiak we współpracy z fundacją Alivia, przeprowadził wywiad z panią Dorotą, której udało się wygrać z rakiem. Jej niezwykłe podejście – pełne uśmiechu i wiary, ma dawać siłę walczącym z tą chorobą. Jednocześnie, Łukasz zachęcał do przekazania 1% podatku na fundację Alivia.

CEL

Przybliżenie tematu choroby nowotworowej oraz zachęcenie widzów do przekazania 1% podatku na rzecz walki z nowotworami.

REALIZACJA

Głównym świadczeniem promocyjnym był wywiad na kanale 20m2. Gościem Łukasza Jakóbiaka była pani Dorota, która, po wieloletniej walce z chorobą, została wolontariuszem fundacji ALIVIA. W rozmowie historia bohaterki przeplata się z jej działalnością w fundacji. Dodatkowo, na końcu materiału, pojawiła się plansza sponsorska klienta z przekierowaniem do opisu działań, jakie trzeba podjąć, aby przekazać 1% na rzecz fundacji. Post wspierający na Instagramie przekierowywał ruch do stron klienta, informował o akcji oraz promował wywiad w celu wygenerowania jak największego zasięgu komunikatu.

EFEKTY

Ponad 130 tysięcy wyświetleń. Zarówno wywiad, jak i post sponsorowany zostały przyjęte bardzo pozytywnie przez widzów Łukasza – ponad 98% łapek w górę. Na prywatna pocztę twórcy spływały liczne gratulacje oraz deklaracje chęci przekazania 1% podatku na rzecz fundacji klienta.

Sprzedaż: Sandra Drażba, Senior Sales Manager
Koordynacja: Mateusz Bill, Head of Management – Entertainment

Liczba youtuberów
1
Liczba postów/świadczeń
2
Łącznie wyświetleń
130 000
 
Klient
Współpraca
Skontaktuj się z nami
[email protected]

RAPORT

„6 kategorii 11 000 różnic”

NAJWIĘKSZA ANALIZA polskiego youtube’a

11 511
przeanalizowanych wideo

6 kategorii youtuberów
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
104 strony

Pobierz
Pobierz raport
Raport

Influencer marketing na YouTube

Największa analiza wideo polskich twórców

11 151 przeanalizowanych wideo
6 kategorii YouTube
21 eksperckich komentarzy
17 case studies
106 stron

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, które służą do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu. Przez dalsze aktywne korzystanie z naszego serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć. Można to zrobić poprzez zmianę ustawień przeglądarki lub opuszczenie serwisu.

OK