Co możemy zrobić dla Twojej firmy?

Realizujemy kampanie na YouTube od A do Z. Tworzymy kanały marek (z udziałem znanych youtuberów lub bez), budujemy zasięg i docieramy do określonej grupy docelowej. Umożliwiamy wprowadzenie marki na kanały twórców lub twórców na kanał marki. Zapewniamy angażujące kreacje i szeroki zasięg (zrzeszamy ponad 329 kanałów, mających ok. 43 milionów stałych widzów i ponad 370 milionów wyświetleń miesięcznie, 70% naszych widzów jest w wieku 18-35 lat). Aby zwiększyć zasięg realizowanych działań planujemy kampanie w modelu zarówno aukcyjnym, jak i rezerwacyjnym. Mamy status partner sales, co pozwala nam jako jednej z nielicznych firm w Europie na planowanie kampanii na naszych kanałach w modelu rezerwacyjnym przy stałym CPM. Dzięki dużemu zapleczu produkcyjnemu możemy opracowywać jakościowy content video na kanały marek.

3 7 0 0 0 0 0 0 0

Miesięczna
liczba widzów

Strategia

Realizujemy kompleksowe i długofalowe strategie komunikacji, których osią jest wideo internetowe. Tworzymy kanały marek lub, współpracując z twórcami, produkujemy dedykowane odcinki na ich kanałach. Dbamy o odpowiedni przekaz kampanii, wizerunek marki, dobrą kreację i szeroki zasięg. Zrealizowaliśmy kilkaset kampanii i zbudowaliśmy kanały wielu marek. Rozumiemy środowisko YouTube oraz zmieniające się w nim trendy.

Nasi twórcy

Kreacja

Przygotowujemy scenariusze spotów, odcinków dedykowanych, reklam przeznaczonych na YouTube. Dostarczamy pomysły na współpracę z twórcami na ich kanałach lub kanale marki. Tworzymy innowacyjne formaty i akcje specjalne.

Klienci

Produkcja
Video

Produkujemy wysokiej jakości filmy internetowe, w tym filmy o potencjale wirusowym lub odcinki dedykowane na kanałach twórców lub kanale własnym marki. Odpowiadamy za realizację pojedynczych spotów przeznaczonych na YouTube lub długofalową produkcję stałych formatów wideo.

Kanały
własne

Tworzymy kanały własne marek. Gromadzimy publiczność i angażujemy widzów. Odpowiadamy za kreację, realizację, dopasowanie do ogólnej strategii i przekazu marki. Dbamy o wzrost stałych widzów (subskrypcji), zasięgu (wyświetlenia) i zainteresowania mediów (publikacje). Kanał marki możemy wykorzystać jako główną oś kampanii lub medium wspomagające. Umiejętnie przekierowujemy ruch na strony zewnętrzne i dbamy o wysoką konwersję.

Produkcja spotów
na YouTube

Produkujemy dedykowane video do kampanii pre-roll, dzięki czemu są bardziej angażujące i dopasowane do specyfiki YouTube.

Planowanie kampanii

Aby zwiększyć zasięg realizowanych działań i maksymalnie wykorzystać ich potencjał, planujemy kampanie w modelu zarówno aukcyjnym, jak i rezerwacyjnym. Mamy status partner sales, dzięki czemu jako jedna z nielicznych firm w Europie planujemy kampanie na naszych kanałach w modelu rezerwacyjnym przy stałym CPM.

Wideo wirusowe
(virale)

Produkujemy wideo o potencjale wirusowym – generujemy pomysły, przygotowujemy scenariusz, odpowiadamy za realizację, promujemy na dalszym etapie i na bieżąco monitorujemy efekty.

Współpraca
z twórcami

Zrzeszamy ponad 329 kanałów, mających 43 miliony stałych widzów i blisko 370 milionów wyświetleń miesięcznie. Współpracując z twórcami, możemy lokować produkty lub organizować akcje specjalne na najbardziej zasięgowych kanałach w Polsce.

Konwersja

Dzięki adnotacjom i umiejętnemu sterowaniu ruchem zapewniamy wysoką konwersję na strony zewnętrzne (np. landing page akcji lub sklep internetowy). Skupiamy się na efektywnym marketingu i wynikach w e-commerce.

Optymalizacja

Jesteśmy certyfikowanym partnerem YouTube, dzięki czemu lepiej pozycjonujemy filmy na platformie oraz w wynikach wyszukiwania Google.

Public relations

Kampanie realizowane na YouTube komunikujemy również w mediach. Aktywnie wspieramy projekty, zwiększamy zasięgi kanałów marki oraz docieramy z komunikatem do radia, prasy, Internetu i tradycyjnej telewizji.

Social media

Wykorzystujemy popularność twórców również w innych serwisach (Facebook, Instagram, Twitter, Snapchat) – lokujemy w nich treści marki, zwiększamy zasięg kanału marki lub przekierowujemy ruch i zwiększamy konwersję.

Mierzalność
- Muse i Millward Brown

Dzięki współpracy z firmą MUSE i Millward Brown zapewniamy pogłębioną analitykę (statystyki wyświetleń, subskrypcji, dane demograficzne widzów, czasy oglądania, geolokalizaja widowni, analiza dynamiczna) oraz optymalny dobór youtubera do marki (na podstawie badań osobowego wizerunku i wskaźnika InScore). Pracujemy w oparciu o mierzalne KPI i na bieżąco monitorujemy stopień osiągnięcia celów.